Języki obce Dom i mieszkanie Odzież i dodatki Dla wnętrz Gadżety, prezenty, upominki Dla firm Hotele, podróże, transport Elektronika i telekomunikacja Zdrowie i uroda Warsztat, naprawy Branża gastronomiczna Hobby Pieniądz Reklama i marketing Sport, sprzęt sportowy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Background graphic designed by natalka_dmitrova / Freepik

Przesyłki norwegia • MyTrans

MyTrans Frydenlund 26A 34-14 Lierstranda Tel.: Data dodania:
Przesyłki norwegia • MyTrans

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Przesyłki norwegia • MyTrans

Mytrans to znakomity serwis ogłoszeniowy, na którym "spotykają się" przewoźnicy i osoby zlecające dostarczenie przesyłki do Norwegii, Niemiec, Anglii i Szwecji. Co zyskuje zleceniodawca? Przede wszystkim ma on możliwość znalezienia firmy kurierskiej oferującej przewóz paczki w bardzo atrakcyjnej cenie. Przewoźnicy natomiast otrzymują możliwość przeglądania zleceń, filtrowania ich oraz składania konkurencyjnych ofert.

Po nawiązaniu współpracy z firmą kurierską i przekazaniu jej paczki w celu dostarczenia jej we wskazane miejsce możliwy jest kontakt z przewoźnikiem poprzez komunikator.

Musisz wziąć pod uwagę fakt, że nie każdą rzecz możesz wysłać do Norwegii. Absolutnie nie mogą być to m.in. alkohol, materiały medyczne, narkotyki, tytoń, biżuteria, artykuły spożywcze, które szybko się psują oraz wiele innych produktów.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

Corby Private Medical Centre

Więcej
service picture

GOLDEN TRADE LTD

Więcej
service picture

Szkoła języka niemieckiego UMLAUT

Więcej