Języki obce Dom i mieszkanie Odzież i dodatki Dla wnętrz Gadżety, prezenty, upominki Dla firm Hotele, podróże, transport Elektronika i telekomunikacja Zdrowie i uroda Warsztat, naprawy Branża gastronomiczna Hobby Pieniądz Reklama i marketing Sport, sprzęt sportowy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Background graphic designed by natalka_dmitrova / Freepik

Holowanie S5 | HOL-MAX

HOL-MAX Grzybowa 18 62-030 Luboń Tel.: 665 330 330 Data dodania:
Holowanie S5 | HOL-MAX

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Holowanie S5 | HOL-MAX

Nawet, jeżeli jesteśmy posiadaczami auta z wyższej półki – czas zrobi swoje, i w pewnej chwili możemy stanąć przed sytuacją, w której nasz samochód nie będzie chciał odpalić po mroźnej nocy lub zgaśnie na drodze. Wszyscy, którzy potrzebują pomocy drogowej lub holowania na S5 – mają bardzo proste i korzystne rozwiązanie w zasięgu ręki. Wystarczy skontaktować się z firmą HOL-MAX – i wszelkie problemy zostaną szybko rozwiązane.

Jest to inicjatywa, którą tworzy grupa wytrawnych specjalistów, znających perfekcyjnie budowę każdego współczesnego silnika. Holowanie na S5 to nie problem. HOL-MAX posiada rozbudowaną i stale powiększaną flotę w pełni sprawnych i bardzo funkcjonalnych lawet.

Oprócz niezawodnego funkcjonowania samej firmy i wysokich standardów w podejściu do każdego z klientów – dużym plusem oferty tego przedsiębiorstwa jest naprawdę przyjazny cennik.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

Dembiński

Więcej
service picture

THINK Sp. z o.o.

Więcej
service picture

tapetyonline.pl

Więcej