Języki obce Dom i mieszkanie Odzież i dodatki Dla wnętrz Gadżety, prezenty, upominki Dla firm Hotele, podróże, transport Elektronika i telekomunikacja Zdrowie i uroda Warsztat, naprawy Branża gastronomiczna Hobby Pieniądz Reklama i marketing Sport, sprzęt sportowy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Background graphic designed by natalka_dmitrova / Freepik

Kenayag

Apteka Urtica Królowej Jadwigi 12 47-232 Kędzierzyn-Koźle Tel.: 571-381-182 Data dodania:
Kenayag

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Kenayag

Wolne rodniki to pojęcie które robi ostatnio wielką karierę – otóż, pozbycie się ich w możliwie wysokim stopniu z organizmu – ma przynieść ogromną poprawę zdrowia, oraz, co również niezwykle istotne: może w znacznym stopniu opóźnić procesy starzenia. Wolny rodnik to tyle, co niekompletna cząsteczka, która swoim działaniem wpływa na zwiększenie stężenia różnych szkodliwych toksyn w organizmie.

Linia preparatów leczniczych KENAYAG powstała właśnie z myślą o potrzebach wszystkich tych, którzy chcą pozbyć się wolnych rodników ze swojego ciała. Do wyboru mamy naprawdę wiele wariantów. Główną cechą charakterystyczną tych mieszanek jest zawartość sproszkowanych, ususzonych owoców, które wykazują działanie antyoksydacyjne – jak choćby słynna jagoda acai.

Jeżeli chcemy nabyć większą ilość preparatów KENAYAG, możemy poznać bliżej ofertę, jaką ma do zaproponowania witryna apteki internetowej Urtica. Jest to dystrybutor, kładący główny nacisk na homeopatię.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

LC Apart Sp. z o.o.

Więcej