Języki obce Dom i mieszkanie Odzież i dodatki Dla wnętrz Gadżety, prezenty, upominki Dla firm Hotele, podróże, transport Elektronika i telekomunikacja Zdrowie i uroda Warsztat, naprawy Branża gastronomiczna Hobby Pieniądz Reklama i marketing Sport, sprzęt sportowy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Background graphic designed by natalka_dmitrova / Freepik

Niemiecki online skype | https://www.umlaut.edu.pl/

Szkoła języka niemieckiego UMLAUT - Tel.: 517055366 Data dodania:
Niemiecki online skype | https://www.umlaut.edu.pl/

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Niemiecki online skype | https://www.umlaut.edu.pl/

Wielu ludzi ma dość nauki języka angielskiego, czy niemieckiego, która polega tylko na siedzeniu nad książkami, zakuwaniu słówek czy gramatyki, ale czy można inaczej? Tak! Jeśli w kręgu Twoich zainteresowań jest niemiecki, to lekcje online przez Skype może zagwarantować Ci Umlaut, jedna z najlepszych tego typu szkół języka niemieckiego, która z doświadczonymi i dyspozycyjnymi lektorami może zagwarantować kursantom efektywną naukę języka na każdym z 6 podstawowych szczebli zaawansowania, począwszy od A1, a skończywszy na C2.

Główny nacisk podczas nauki niemieckiego online jest kładziony na konwersacje i swobodne porozumiewanie się, choć oczywiście standardowy kurs zakłada także naukę gramatyki.

Jeśli masz jakieś preferencje lub na coś chciałbyś położyć szczególny nacisk, powiedz o tym lektorowi podczas lekcji próbnej, a lektor na pewno to uwzględni podczas układania planu zajęć.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

Corby Private Medical Centre

Więcej
service picture

MyTrans

Więcej
service picture

GOLDEN TRADE LTD

Więcej