Języki obce Dom i mieszkanie Odzież i dodatki Dla wnętrz Gadżety, prezenty, upominki Dla firm Hotele, podróże, transport Elektronika i telekomunikacja Zdrowie i uroda Warsztat, naprawy Branża gastronomiczna Hobby Pieniądz Reklama i marketing Sport, sprzęt sportowy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Background graphic designed by natalka_dmitrova / Freepik

Masażysta krosno | NAT-MED

NAT-MED Czajkowskiego 30 38-400 Krosno Tel.: 519 304 926 Data dodania:
Masażysta krosno | NAT-MED

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Masażysta krosno | NAT-MED

Jeżeli masaż ma przynieść oczekiwane rezultaty, technika wykonywania go musi zostać dopasowana do problemu, z którym zmaga się pacjent, a może to być np. ból kręgosłupa, głowy, bezsenność, opuchnięte stopy, złe krążenie, napięte mięśnie na skutek nadmiernego stresu.

Profesjonalny masażysta działający w Krośnie w ośrodku Nat-Med dokłada wszelkich starań, by w gabinecie panowała przyjemna atmosfera sprzyjająca odprężeniu. Dla niego najważniejsze jest to, aby pacjent po zabiegu odczuł wyraźną poprawę samopoczucia.

W ofercie tego centrum znajdują się masaże takie jak relaksacyjny, leczniczy, sportowy, limfatyczny, shiatsu, bańką chińską, tybetański energetyczny i nie tylko. Mogą się do niego udać osoby zmagające się z nadmiernym stresem, dolegliwościami bólowymi, jak i te, które potrzebują odprężenia po tygodniu wypełnionym różnymi obowiązkami.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

WIK-PEX

Więcej
service picture

Fck-Auto

Więcej
service picture

Bettso

Więcej