Języki obce Dom i mieszkanie Odzież i dodatki Dla wnętrz Gadżety, prezenty, upominki Dla firm Hotele, podróże, transport Elektronika i telekomunikacja Zdrowie i uroda Warsztat, naprawy Branża gastronomiczna Hobby Pieniądz Reklama i marketing Sport, sprzęt sportowy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Background graphic designed by natalka_dmitrova / Freepik

http://www.prowarsztat.pl/oferta/wulkanizacja

Prowarsztat Sp. z o.o. Graniczna 37 05-500 Nowa Iwiczna Tel.: 510 939 277 Data dodania:
http://www.prowarsztat.pl/oferta/wulkanizacja

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

http://www.prowarsztat.pl/oferta/wulkanizacja

Wraz z nadejściem zimy konieczna jest wymiana opon. Dla osób mieszkających na Ursynowie w Warszawie wymiana opon nie jest już problemem, ponieważ  usługę taką mogą oni zrealizować szybko i tanio w serwisie Prowarsztat.

Warsztat świadczy usługi, korzystając z nowoczesnych i bezpiecznych urządzeń. Podstawą jest oczywiście odpowiedni podnośnik, zestaw kluczy do kół, klucz dynamometryczny do ostatecznego dokręcenia, pneumatyczne narzędzie do luźnych śrub oraz odpowiednia wyważarka dynamiczna.

Serwis dysponuje tylko sprawdzonymi narzędziami, które pozwalają profesjonalnie i bezpiecznie przeprowadzić prace wulkanizacyjne, a także sprawdzić: geometrię kół, stan klocków,tarcz hamulcowych czy przeprowadzić testy amortyzatorów. Kierowca ma pewność, że jego samochód znajduje się w rękach doświadczonych mechaników, którzy wszystkie prace wykonają profesjonalnie.

 

 

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Więcej
service picture

Splendear.com

Więcej
service picture

LatwyKredyt.pl

Więcej