Języki obce Dom i mieszkanie Odzież i dodatki Dla wnętrz Gadżety, prezenty, upominki Dla firm Hotele, podróże, transport Elektronika i telekomunikacja Zdrowie i uroda Warsztat, naprawy Branża gastronomiczna Hobby Pieniądz Reklama i marketing Sport, sprzęt sportowy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Background graphic designed by natalka_dmitrova / Freepik

Dieta miażdżycowa

Jerzy Kasprzak Arkadia Lido Derdowskiego 8 84-104 Władysławowo Tel.: 58 6749714 Data dodania:
Dieta miażdżycowa

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Dieta miażdżycowa

Akademia Zdrowia Arkadia Lido to ośrodek oferujący leczenie dietą optymalną. Nieodpowiednie nawyki żywieniowe mają znaczny wpływ na rozwój różnych chorób, do których należą m.in.:

  • cukrzyca,
  • zapalenie trzustki,
  • miażdżyca,
  • marskość wątroby.

Wielu pacjentów placówki to osoby z chorobą wieńcową. Jest ona następstwem miażdżycy tętnic wywoływanej przez odkładanie się cholesterolu w tętnicach. Zalecana przez lekarzy ośrodka dieta miażdżycowa bazuje przede wszystkim na ograniczeniu spożywanych węglowodanów. Podstawą dla tych zaleceń są badania przeprowadzane przez doktora Kwaśniewskiego, który wykazał, iż to węglowodany, a nie tłuszcze, są bardziej szkodliwe dla zdrowia człowieka.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o działalności ośrodka, odwiedź stronę osrodek.optymalni.pl. Możesz mieć pewność, że jego pacjenci zostają otoczeni profesjonalną i skuteczną opieką lekarską.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

Więcej
service picture

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

Więcej
service picture

Upominkarnia.pl

Więcej