Języki obce Dom i mieszkanie Odzież i dodatki Dla wnętrz Gadżety, prezenty, upominki Dla firm Hotele, podróże, transport Elektronika i telekomunikacja Zdrowie i uroda Warsztat, naprawy Branża gastronomiczna Hobby Pieniądz Reklama i marketing Sport, sprzęt sportowy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Background graphic designed by natalka_dmitrova / Freepik

Implantologia Warszawa

Wellness Dentica Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna Bukowińska 22a lok. 11u 02-703 Warszawa Tel.: 515 122 881 Data dodania:
Implantologia Warszawa

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Implantologia Warszawa

Od wieków ludzie poszukiwali sposobów na zastępowanie utraconych zębów w taki sposób, by możliwe było odzyskanie komfortu oraz estetycznego wyglądu. Obecnie możliwości w tym zakresie są bardzo duże, a największe daje implantologia. W Warszawie można wykonać implanty idealnie naśladujące naturalne zęby, z tym że niepodatne na próchnicę, co nawet daje im wyższość nad naturalnym uzębieniem. Poza tym wyglądają one jak naturalne zęby i są niemal takie same, jeśli chodzi o odczucia podczas żucia. Łatwo więc można zapomnieć, że jest to tylko uzupełnienie protetyczne.

Wykonanie takich implantów proponuje gabinet stomatologiczny Wellness Dentica. Pracuje on na szczególnie wytrzymałych i estetycznych szwajcarskich systemach, które są praktycznie niezniszczalne. Warto mieć to na uwadze, gdyż znacznie tańsze uzupełnienia protetyczne, jak korony czy mosty, trzeba co jakiś czas wymieniać na nowe, a więc szybko okazuje się, że nie jest to taka mała inwestycja.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Więcej
service picture

Splendear.com

Więcej
service picture

LatwyKredyt.pl

Więcej