Języki obce Dom i mieszkanie Odzież i dodatki Dla wnętrz Gadżety, prezenty, upominki Dla firm Hotele, podróże, transport Elektronika i telekomunikacja Zdrowie i uroda Warsztat, naprawy Branża gastronomiczna Hobby Pieniądz Reklama i marketing Sport, sprzęt sportowy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Background graphic designed by natalka_dmitrova / Freepik

Wycieraczki z logo

MultiClean Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k Polska 114 60-401 Poznań Tel.: +48 695 877 177 Data dodania:
Wycieraczki z logo

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Wycieraczki z logo

Twoje logo to świetny sposób na identyfikację wizualną firmy. Czy wiesz, że profesjonalnie wykonane wycieraczki z logo także są częścią działań marketingowych w biznesie?

Wszystko zaczyna się już od pierwszej chwili kontaktu z budynkiem. Każdy klient ocenia wnętrze, a więc i to, co ma pod nogami. Warto pamiętać, że jeżeli poślizgnie się w deszczowy dzień, na pewno nie będzie zadowolony! Właśnie dlatego trzeba inwestować w maty o realnych właściwościach antypoślizgowych. Istotna jest też zdolność absorpcji, ponieważ plamy na podłodze w biurze nigdy nie wyglądają dobrze i nie świadczą o profesjonalizmie usług.

Szukając najlepszych rozwiązań warto zgłosić się do firmy MultiClean. Udostępnia one wiele rodzajów mat obiektowych, w tym efektowne wycieraczki z nadrukowanym logo firmy. Na stronie multiclean.pl można przyjrzeć się części oferowanych przez nią propozycji.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

Dembiński

Więcej
service picture

THINK Sp. z o.o.

Więcej
service picture

tapetyonline.pl

Więcej