Języki obce Dom i mieszkanie Odzież i dodatki Dla wnętrz Gadżety, prezenty, upominki Dla firm Hotele, podróże, transport Elektronika i telekomunikacja Zdrowie i uroda Warsztat, naprawy Branża gastronomiczna Hobby Pieniądz Reklama i marketing Sport, sprzęt sportowy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Background graphic designed by natalka_dmitrova / Freepik

Lina kąpieliskowa

Ratownik Ekspress Leśna 35 57- 33 Szczytna Tel.: 793 254 305 Data dodania:
Lina kąpieliskowa

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Lina kąpieliskowa

Niezmiernie istotne jest właściwe oznakowanie i wytyczenie bezpiecznych kąpielisk. Do tego celu najczęściej wykorzystywana jest widoczna czerwona lina kąpieliskowa. Najważniejszymi elementami takiej linii są plastikowe pływaki, nawleczone na specjalną linkę, która nie nasiąka wodą i nie tonie.

Jeśli chodzi o liny kąpieliskowe, to najczęściej na kąpieliskach otwartych, np. przy plażach strzeżonych, można zauważyć, że lina kąpieliskowa jest najczęściej czerwona, ale na stronie internetowej ratownikekspress.pl można zamówić takie liny także w kolorze białym i żółtym. Liny takie mają też zastosowanie na basenach do wyznaczania torów o różnych głębokościach wody.

Dodatkowym oznakowaniem kąpielisk otwartych jest też flaga w kolorze białym, gdy bez przeszkód można się kąpać lub czerwonym, gdy obowiązuje zakaz kąpieli. Wszystko to, a także wiele więcej produktów można zamówić na polecanej stronie internetowej.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

MEGABLACH

Więcej
service picture

produktyreklamowe.com.pl

Więcej
service picture

Smaczna Paczka

Więcej