Języki obce Dom i mieszkanie Odzież i dodatki Dla wnętrz Gadżety, prezenty, upominki Dla firm Hotele, podróże, transport Elektronika i telekomunikacja Zdrowie i uroda Warsztat, naprawy Branża gastronomiczna Hobby Pieniądz Reklama i marketing Sport, sprzęt sportowy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Background graphic designed by natalka_dmitrova / Freepik

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski - Tczew, prywatnie

Indywidualna Praktyka Lekarska lekarz dentysta Tomasz Dzwonkowski Jana Kilińskiego 12D 83-110 Tczew Tel.: 505 060 324 Data dodania:
Stomatolog Tomasz Dzwonkowski - Tczew, prywatnie

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski - Tczew, prywatnie

Stomatolog w Tczewie prywatnie przyjmuje przy ulicy Kilińskiego. Ten gabinet stomatologiczny oferuje duży zakres usług. Zarówno dla młodszych pacjentów, jak i dorosłych. Wystarczy wejść na stomatologtczew24.pl i zapoznać się z pełna ofertą. W niej m.in.:

  • leczenie kanałowe, 
  • profilaktyka, 
  • chirurgia stomatologiczna, 
  • leczenie najmłodszych.

Piękny uśmiech to coś, co dodaje nam pewności siebie. Warto w niego zainwestować. Gabinet stomatologiczny w Tczewie oferuje usługi prywatnie, nie są one refundowane z NFZ. W gabinecie panuje sympatyczna atmosfera, która pomaga rozluźnić się pacjentowi. Często pacjenci boją się wizyty u dentysty, i niesłusznie. Coraz to nowocześniejsze metody leczenia pomagają tak prowadzić zabieg, by pacjent odczuwał jak najmniej. Tym samym zmniejsza się stopień bólu, który odczuwa pacjent. 

Napisz komentarz

Proponowane firmy:

service picture

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

Więcej
service picture

KeyK Project Marketing&Media

Więcej