Języki obce Dom i mieszkanie Odzież i dodatki Dla wnętrz Gadżety, prezenty, upominki Dla firm Hotele, podróże, transport Elektronika i telekomunikacja Zdrowie i uroda Warsztat, naprawy Branża gastronomiczna Hobby Pieniądz Reklama i marketing Sport, sprzęt sportowy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Background graphic designed by natalka_dmitrova / Freepik

Botox | Maraga Strefa SPA - Poznań

Maraga Strefa SPA Teofila Mateckiego 22 60-689 Poznań Tel.: 61 224 13 12 Data dodania:
Botox | Maraga Strefa SPA - Poznań

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Botox | Maraga Strefa SPA - Poznań

Maraga Strefa SPA to salon piękności sprawdzony przez duże grono mieszkanek Poznania, cieszący się zasłużoną renomą i sympatią powracających klientek. Wśród mocnych stron tego miejsca należy wymienić przede wszystkim szeroką, kompleksowo ułożoną ofertę – zarówno Panie, jak i Panowie mogą znaleźć tutaj coś dla siebie.

Wśród oferowanych zabiegów znajdują się zarówno te innowacyjne, korzystające z najnowszych urządzeń, jakie są stosowane w medycynie estetycznej, jak również szereg propozycji, czerpiących z tradycyjnej mądrości zielarzy – zarówno tych ze Wschodu, jak i z Zachodu.

Jeżeli szukamy sposobu na zmarszczki mimiczne, który jest mało inwazyjny i szybko daje efekty, zapytajmy obsługę salonu Maraga Strefa SPA o zabieg, jakim jest botox – bardzo popularny w Poznaniu. Oferta, jaką przygotował gabinet Maraga Strefa SPA to propozycja dla wymagających osób.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

Dembiński

Więcej
service picture

THINK Sp. z o.o.

Więcej
service picture

tapetyonline.pl

Więcej