Gadżety, prezenty, upominki Zdrowie i uroda Reklama i marketing Dla firm Sport, sprzęt sportowy Języki obce Elektronika i telekomunikacja Hotele, podróże, transport Dom i mieszkanie Warsztat, naprawy Pieniądz Odzież i dodatki Branża gastronomiczna Dla wnętrz Hobby Inne usługi
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Druk 3d Rzeszów • Solid3d

solid3d Fatimska 41a 31--83 Kraków Tel.: 791 604 488 Data dodania:
Druk 3d Rzeszów • Solid3d

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Druk 3d Rzeszów • Solid3d

Polecana drukarnia Solid3D działa na rynku od wielu lat. Pracownicy firmy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie, starając się dobrać najlepsze parametry wydruku. Proponują też fachowe doradztwo w zakresie wyboru materiałów eksploatacyjnych, takich jak nylon czy ABS. Z ich usług korzystają klienci z różnych branż, np.:

  • samochodowej,
  • medycznej,
  • mechanicznej.

Do wytwarzania modeli firma z Rzeszowa wykorzystuje druk 3D w technologii FDM. To bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala wykonywać wysokiej jakości prototypy funkcjonalne. Pracownicy drukarni wnikliwie analizują potrzeby zamawiającego. Warto zaznaczyć, że choć wycena usługi dokonywana jest bezpłatnie, to do niczego klienta nie zobowiązuje.

Wszystkie zlecenia realizowane są bardzo szybko. Drukowane elementy wytwarza się z wytrzymałych tworzyw odpornych na działanie wysokich temperatur.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

AGTOM s. z o.o.

Więcej
service picture

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Więcej
service picture

Gomeo

Więcej