Gadżety, prezenty, upominki Zdrowie i uroda Reklama i marketing Dla firm Sport, sprzęt sportowy Języki obce Elektronika i telekomunikacja Hotele, podróże, transport Dom i mieszkanie Warsztat, naprawy Pieniądz Odzież i dodatki Branża gastronomiczna Dla wnętrz Hobby Inne usługi
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Sprzedaż jaj

Food Leader Wiosenna 6 63-000 Brodowo Tel.: 601 097 055 Data dodania:
Sprzedaż jaj

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Sprzedaż jaj

Rozumiejąc potrzeby współczesnych konsumentów, firma ze strony foodleader.pl pragnie zaoferować doskonałej jakości, polskie produkty, pochodzące od sprawdzonych dostawców. Obsługuje ona dużych odbiorców, którymi są sklepy, hotele i restauracje, ale przyjmuje też zamówienia od klientów indywidualnych. Prowadzi ona między innymi sprzedaż jaj pochodzących z certyfikowanych ferm, które, jak wszyscy inni dostawcy produktów, są okresowo sprawdzane pod kątem warunków tam panujących. 

W ofercie dostępne są zarówno jaja w wolnego wybiegu, ze ściółki, jak i z chowu klatkowego. W zależności od życzenia klienta i ilości zamawianych jajek mogą one być pakowane:

  • luzem na palecie,
  • w kartony po 180 lub 360 sztuk,
  • w opakowaniach detalicznych.

Są to produkty świeże, smaczne i zachowujące wszelkie składniki odżywcze. Aby w takim stanie dotarły do klienta, są przechowywane i transportowane w specjalnych opakowaniach.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

THINK Sp. z o.o.

Więcej
service picture

2Koła & Ski

Więcej
service picture

AC Telekontrakt PHU

Więcej