Gadżety, prezenty, upominki Zdrowie i uroda Reklama i marketing Dla firm Sport, sprzęt sportowy Języki obce Elektronika i telekomunikacja Hotele, podróże, transport Dom i mieszkanie Warsztat, naprawy Pieniądz Odzież i dodatki Branża gastronomiczna Dla wnętrz Hobby Inne usługi
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Available Sp. z o.o. • Budka akustyczna the box

Available Sp. z o.o. Duchnicka 3 01-796 Warszawa Tel.: +48 22 378 45 00 Data dodania:
Available Sp. z o.o. • Budka akustyczna the box

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Available Sp. z o.o. • Budka akustyczna the box

Polska firma specjalizuje się w produkcji budek telefonicznych do biur. Z rozwiązania skorzystały już zarówno niewielkie, jak i bardzo duże firmy, których pracownicy cenią takie rozwiązanie. Na stronie available.pl zapoznasz się z całą ofertą produktową i poznasz wszystkie najważniejsze informacje o projekcie.

Budka akustyczna typu The Box charakteryzuje się dźwiękoszczelnością, nowoczesnym designem oraz możliwością personalizacji. Klienci mogą wybrać kolor lakieru lub laminatu ścian zewnętrznych oraz kolor filcu ścian wewnętrznych i wykładziny na podłogę.

Kabina wyposażona jest w czujnik obecności połączony z oświetleniem, oświetlenie LED, wentylację, jedno gniazdko wewnętrzne o mocy 230 V, tapicerowane siedzisko oraz biały blat. W takich komfortowych warunkach można zaznać chwili spokoju lub odbyć poufną rozmowę bez obawy o niepotrzebne rozpraszacze. 

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Więcej
service picture

TanieMilitaria.pl

Więcej
service picture

Potency pills rank

Więcej