Gadżety, prezenty, upominki Zdrowie i uroda Reklama i marketing Dla firm Sport, sprzęt sportowy Języki obce Elektronika i telekomunikacja Hotele, podróże, transport Dom i mieszkanie Warsztat, naprawy Pieniądz Odzież i dodatki Branża gastronomiczna Dla wnętrz Hobby Inne usługi
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Nagłośnienie dla przewodników

Biuro Podróży Misja Travel Strzelecka 34 61-846 Poznań Tel.: Data dodania:
Nagłośnienie dla przewodników

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Nagłośnienie dla przewodników

Dużo bardziej komfortowo się zwiedza, jeśli korzysta się z profesjonalnego nagłośnienia. Jeśli interesuje Cię nagłośnienie dla przewodników, odwiedź stronę misjatravel.pl i zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez jedną z firm. Oferuje ona system Tour Audio Guide, który pozwala na ciągłe mówienie na spacerach, w muzeach czy kościołach. Dzięki temu systemowi nie musisz już powtarzać tego samego kilka razy. Takie rozwiązanie jest nie tylko komfortowe, ale również nowoczesne.

Sprawdzi się ono w wielu miejscach, dlatego też warto z niego skorzystać. Zapewnia dobrą słyszalność i jakość dźwięku. W przypadku, kiedy dane miejsce jest zwiedzane przez kilka grup jednocześnie, system Tour Audio Guide będzie na pewno dobrym wyborem, w który warto zainwestować. Jest dużym wsparciem dla przewodników turystycznych.

Napisz komentarz


Byłem na wycieczce z przewodnikiem nie raz i nie dwa, ale ostatnio miałem przyjemność słuchać przewodnika i aż podszedłem zapytać co za sprzęt. Jakość dźwięku była bez porównania lepsza niż na wcześniejszych wyjazdach. Jako użytkownik pośredni uważam, że to naprawdę dobra jakość.
By:Igor Głowacki
Data:2018-06-05 13:42:21
Ocena: 3

Proponowane firmy:

service picture

THINK Sp. z o.o.

Więcej
service picture

2Koła & Ski

Więcej
service picture

AC Telekontrakt PHU

Więcej