Gadżety, prezenty, upominki Zdrowie i uroda Reklama i marketing Dla firm Sport, sprzęt sportowy Języki obce Elektronika i telekomunikacja Hotele, podróże, transport Dom i mieszkanie Warsztat, naprawy Pieniądz Odzież i dodatki Branża gastronomiczna Dla wnętrz Hobby Inne usługi
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Kenayag

Apteka Urtica Królowej Jadwigi 12 47-232 Kędzierzyn-Koźle Tel.: 571-381-182 Data dodania:
Kenayag

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Kenayag

Wolne rodniki to pojęcie które robi ostatnio wielką karierę – otóż, pozbycie się ich w możliwie wysokim stopniu z organizmu – ma przynieść ogromną poprawę zdrowia, oraz, co również niezwykle istotne: może w znacznym stopniu opóźnić procesy starzenia. Wolny rodnik to tyle, co niekompletna cząsteczka, która swoim działaniem wpływa na zwiększenie stężenia różnych szkodliwych toksyn w organizmie.

Linia preparatów leczniczych KENAYAG powstała właśnie z myślą o potrzebach wszystkich tych, którzy chcą pozbyć się wolnych rodników ze swojego ciała. Do wyboru mamy naprawdę wiele wariantów. Główną cechą charakterystyczną tych mieszanek jest zawartość sproszkowanych, ususzonych owoców, które wykazują działanie antyoksydacyjne – jak choćby słynna jagoda acai.

Jeżeli chcemy nabyć większą ilość preparatów KENAYAG, możemy poznać bliżej ofertę, jaką ma do zaproponowania witryna apteki internetowej Urtica. Jest to dystrybutor, kładący główny nacisk na homeopatię.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

HSI Sp. z o.o.

Więcej
service picture

Klinika Zdrowego Ciała

Więcej