Gadżety, prezenty, upominki Zdrowie i uroda Reklama i marketing Dla firm Sport, sprzęt sportowy Języki obce Elektronika i telekomunikacja Hotele, podróże, transport Dom i mieszkanie Warsztat, naprawy Pieniądz Odzież i dodatki Branża gastronomiczna Dla wnętrz Hobby Inne usługi
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Laminowanie sulechów

„PAPAYA PRINT” Agnieszka Wojtasiewicz, Marcin Wojtasiewicz s.c. Piaskowa 1 66-100 Sulechów Tel.: 606 680 052 Data dodania:
Laminowanie sulechów

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Laminowanie sulechów

Z oferty prezentowanej firmy korzystają odbiorcy z Polski i Niemiec. Papaya Print dysponuje odpowiednim parkiem maszynowym, który pozwala na szybkie wykonywanie powierzonych zleceń. Współpraca z klientem jest oparta na dokładnej wycenie wykonywanych prac. Odbiorca otrzymuje kosztorys wraz z przewidywanym terminem realizacji. 

Dużym zainteresowaniem cieszą się wydruki wykonywane w różnych formatach. Do lokalnych działań marketingowych wykorzystuje się zwykle ulotki o niewielkich rozmiarach. Można je zamówić wraz z przygotowaniem oprawy graficznej i merytorycznej. Równie często odbiorcy sięgają po szyldy i banery reklamowe. Są one wykonywane na wytrzymałych nośnikach, takich jak dibond, plexi i styrodur.

Opisywana firma oferuje laminowanie w Sulechowie. Z usługi mogą korzystać klienci indywidualni, którzy chcą zabezpieczyć niewielką ilość kartek papieru. Te same osoby zlecają też wykonanie nadruków na odzieży. Koszulka z oryginalną grafiką lub tekstem to idealny prezent dla rodziców, żony i chłopaka.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

DR.GASTRO Polska

Więcej
service picture

PROelectro MARCIN SZWALUK

Więcej