Gadżety, prezenty, upominki Zdrowie i uroda Reklama i marketing Dla firm Sport, sprzęt sportowy Języki obce Elektronika i telekomunikacja Hotele, podróże, transport Dom i mieszkanie Warsztat, naprawy Pieniądz Odzież i dodatki Branża gastronomiczna Dla wnętrz Hobby Inne usługi
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Farmona UK

Polish Cosmetics Distribution Centre Uk Limited Smithfield Road 50 TF-9 1 Market Drayton Tel.: 07933088792 Data dodania:
Farmona UK

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Farmona UK

Polska drogeria kierująca swoją ofertę do Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, funkcjonująca na terenie tego kraju, pozwala klientom zaopatrywać się w ich ulubione produkty. Są one nie tylko opisane po polsku - pochodzą też w większości od polskich producentów, w dodatku najbardziej cenionych - oferta jest starannie wyselekcjonowana. Znaleźć można w niej między innymi produkty marki Farmona, obecnej na rynku od dawna i niezmiennie cieszącej się wielką popularnością.

Firma ta ma swoje kosmetyczne hity, które zyskały już miano kultowych, ale nie poprzestaje na tym, stale rozszerzając ofertę. Na taniekosmetyki.co.uk można kupić takie wyroby Farmona w UK jak na przykład:

  • piankę z pantenolem na poparzenia słoneczne,
  • szampony do różnych rodzajów włosów - słabych czy przetłuszczających się,
  • odżywki.

Oczywiście preparaty te oparte są przede wszystkim na wyciągach ziołowych, dzięki czemu są nie tylko skuteczne, ale też łagodne (oraz ekologiczne). Nie wywołują żadnych skutków ubocznych, jak podrażnienia.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

Copywriter.pl

Więcej
service picture

Sportpoint.pl

Więcej
service picture

Superb Health & Beauty Ltd

Więcej