Gadżety, prezenty, upominki Zdrowie i uroda Reklama i marketing Dla firm Sport, sprzęt sportowy Języki obce Elektronika i telekomunikacja Hotele, podróże, transport Dom i mieszkanie Warsztat, naprawy Pieniądz Odzież i dodatki Branża gastronomiczna Dla wnętrz Hobby Inne usługi
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Vip Cars Warsaw Sp z o.o. - Cabrio do ślubu Warszawa wynajem

Vip Cars Warsaw Sp z o.o. Grójecka 43/1A 02--03 Warszawa Tel.: 600 505 052 Data dodania:
Vip Cars Warsaw Sp z o.o. - Cabrio do ślubu Warszawa wynajem

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Vip Cars Warsaw Sp z o.o. - Cabrio do ślubu Warszawa wynajem

VIP CARS WARSAW to najlepsza obsługa ślubów od strony transportowej. Wypożyczalnia proponuje wyjątkowe pojazdy - limuzyny, a także cabrio do ślubu w Warszawie na wynajem. Specjalny dzień wymaga odpowiedniej otoczki, a cóż stworzy taką lepiej niż luksusowy samochód! Flota firmy bazuje na wyśmienitych modelach od BMW, Audi i Mercedes. Najwyższa wersja silnikowa i niezwykłe wyposażenie to optymalne warunki, by "wjechać na nową drogę życia" w efektowny sposób!

Specjalny pakiet weselny obejmuje odpowiednie dekoracje, obsługę szoferską (odświętnie ubrany kierowca), brak limitu godzin, butelkę szampana i wodę mineralną. Oprócz nowożeńców, również weselnikom można zapewnić komfortowe warunki transportu, gdy sala weselna jest oddalona od miejsca zaślubin. Jest to możliwe za pośrednictwem wysokiej klasy busów z oferty, które w największej wersji mogą zabrać do 20 osób równocześnie.

Napisz komentarz


Od tej w/w firmy udało mi się wynająć bardzo luksusową limuzynę do ślubu. Wyglądaliśmy z małżonką jak para celebrytów na ulicach Warszawy.
By:Nikodem Jasiński
Data:2019-09-12 18:31:05
Ocena: 3

Proponowane firmy:

service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Więcej
service picture

TanieMilitaria.pl

Więcej
service picture

Potency pills rank

Więcej