Gadżety, prezenty, upominki Zdrowie i uroda Reklama i marketing Dla firm Sport, sprzęt sportowy Języki obce Elektronika i telekomunikacja Hotele, podróże, transport Dom i mieszkanie Warsztat, naprawy Pieniądz Odzież i dodatki Branża gastronomiczna Dla wnętrz Hobby Inne usługi
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Taśma akrylowa do banerów | Ebordi s.c.

Ebordi s.c. Poznańska 3 62-023 Gądki Tel.: 666 232 457 Data dodania:
Taśma akrylowa do banerów | Ebordi s.c.

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Taśma akrylowa do banerów | Ebordi s.c.

Dobrej jakości, mocna klejąca taśma akrylowa sprawdzi się znakomicie w wielu branżach i zastosowaniach. Może być wykorzystywana do mocowania listew, luster, obrazów, wykładzin czy też jako taśma do banerów. Produkt dostępny w sklepie internetowym Ebordi.pl pozwala na wygodne i – co najważniejsze – solidne łączenie ze sobą różnego rodzaju materiałów i tworzyw, m.in. elementów plastikowych ze stalą, szkłem lub drewnem. Jest szczególnie polecany dla przedsiębiorstw działających w obszarze budowlanym, motoryzacyjnym lub produkcyjnym.

Dostępne w sklepie taśmy cechują się doskonałą przyczepnością zarówno do gładkich, jak też chropowatych powierzchni. Asortyment obejmuje kilka rodzajów taśm, m.in. montażowe, piankowe, wzmocnione, kauczukowe, akrylowe oraz włókninowe. Sklep zapewnia atrakcyjne ceny.

Napisz komentarz


Na jakości taśm klejących marki Ebordi to można polegać w 100%! Bez znaczenia jest ich przeznaczenie, bo w każdym przypadku świetnie się sprawdzają. :)
By:utouter
Data:2019-06-17 15:34:26
Ocena: 4

Proponowane firmy:

service picture

THINK Sp. z o.o.

Więcej
service picture

2Koła & Ski

Więcej
service picture

AC Telekontrakt PHU

Więcej