Gadżety, prezenty, upominki Zdrowie i uroda Reklama i marketing Dla firm Sport, sprzęt sportowy Języki obce Elektronika i telekomunikacja Hotele, podróże, transport Dom i mieszkanie Warsztat, naprawy Pieniądz Odzież i dodatki Branża gastronomiczna Dla wnętrz Hobby Inne usługi
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Taxi bagażowe Warszawa

Taxi Bagażówka Wiki Warszawa Pawińskiego 28 02-106 Warszawa Tel.: +48 537-115-518 Data dodania:
Taxi bagażowe Warszawa

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Taxi bagażowe Warszawa

Zbliża się dzień przeprowadzki, a nadal nie wiadomo, jak zorganizować przewóz wszystkich mebli, sprzętów i ubrań? W takim razie warto skonsultować się z doświadczonymi specjalistami, którzy podobne zlecenia wykonują w zaskakująco niskiej, korzystnej cenie.

Taxi bagażowe w Warszawie nazywa się Wiki – warto zaufać zespołowi pracowników, którzy działają z rzetelnością i profesjonalizmem. Co ciekawe, transportowa taksówka działa przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, we wszystkich 18 dzielnicach Warszawy, a także poza granicami miasta. Na specjalne życzenie można zaplanować transport zagraniczny lub międzymiastowy, nadal na korzystnych warunkach.

Atutem jest cena, ponieważ firma nie dolicza dodatkowych kosztów chociażby za materiały zabezpieczające transport czy realizację zlecenia w weekend. W ten sposób klienci z Warszawy i okolic zyskują tanią i wygodną alternatywę wobec większych firm transportowych. Nie trzeba się obawiać o bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów. Na liście zadowolonych klientów jest już wiele instytucji oraz znanych firm.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Więcej
service picture

TanieMilitaria.pl

Więcej
service picture

Potency pills rank

Więcej