Gadżety, prezenty, upominki Zdrowie i uroda Reklama i marketing Dla firm Sport, sprzęt sportowy Języki obce Elektronika i telekomunikacja Hotele, podróże, transport Dom i mieszkanie Warsztat, naprawy Pieniądz Odzież i dodatki Branża gastronomiczna Dla wnętrz Hobby Inne usługi
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Przeprowadzki w Krakowie tanio - Lajkonik Przeprowadzki

Lajkonik Przeprowadzki Paulińska 16 31-065 Kraków Tel.: 884853948 Data dodania:
Przeprowadzki w Krakowie tanio - Lajkonik Przeprowadzki

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Przeprowadzki w Krakowie tanio - Lajkonik Przeprowadzki

Jednym z dobrych sposobów na uniknięcie problemów podczas przeprowadzki jest skorzystanie z usług specjalistów. Profesjonalna firma przeprowadzkowa dysponuje niezbędnymi narzędziami, które pozwalają na odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru, zapewnia flotę samochodów przeznaczonych do przewożenia dużych ładunków oraz oczywiście, pracowników, którzy mogą wnieść ciężkie meble do nowego mieszkania, co zdejmuje z klienta większość nieprzyjemnych obowiązków.

Firma Lajkonik organizuje przeprowadzki w Krakowie. Usługa jest tania, a jej zakres zależy od indywidualnych preferencji klienta. Na życzenie firma udostępnia również taxi bagażówkę, która szybko dowiezie wszelkie towary w ustalone miejsca.

Rozbudowana flota pojazdów pozwala na transport nie tylko mebli i sprzętu AGD, ale i materiałów budowlanych, rowerów czy motocykli.

Warto skorzystać z usług renomowanej firmy, która cieszy się zaufaniem wśród klientów.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

AGTOM s. z o.o.

Więcej
service picture

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Więcej
service picture

Gomeo

Więcej