Gadżety, prezenty, upominki Zdrowie i uroda Reklama i marketing Dla firm Sport, sprzęt sportowy Języki obce Elektronika i telekomunikacja Hotele, podróże, transport Dom i mieszkanie Warsztat, naprawy Pieniądz Odzież i dodatki Branża gastronomiczna Dla wnętrz Hobby Inne usługi
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie

ecoscanner.pl

Buty robocze wodoszczelne

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda Powstańców Wielkopolskich 12b 61-895 Poznań Tel.: 61 853 75 32 Data dodania:
Buty robocze wodoszczelne

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Buty robocze wodoszczelne

Są takie zawody, gdzie pracownik zmuszony jest długotrwale stać na mokrej nawierzchni, a woda sięga nieraz do kostek. Oczywiście, w takich warunkach niedopuszczalne jest zastosowanie zwykłego, przepuszczającego wilgoć obuwia, bo to byłby nie tylko niebezpieczne, ale i skrajnie niekomfortowe. Koniecznością będą porządnie wykonane buty robocze wodoszczelne, sprzedawane na przykład przez sklep Trekker Sport. Znajduje się tam cały dział obuwia, którego główną zaletą jest właśnie całkowita nieprzepuszczalność wody.

Są to zazwyczaj modele skórzane z powłoką poliuretanową. Wymagają one odpowiedniej pielęgnacji, ale przy jej zachowaniu zachowują swoje wodoodporne właściwości przez wiele lat. Jako że praca na mokrej nawierzchni wiąże się także z ryzykiem poślizgnięcia się, buty te wyposażone są w specjalną, antypoślizgową podeszwę, która jest w stanie znacząco ograniczyć ryzyko takich wypadków.

Napisz komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Proponowane firmy:

service picture

THINK Sp. z o.o.

Więcej
service picture

2Koła & Ski

Więcej
service picture

AC Telekontrakt PHU

Więcej